menuجستجوsearch
iranmelktan.ir

فهرست برندگان قرعه‌کشی ايران خودرو منتشر شد + جزييات

ثبت رایگان آگهی
برای درج آگهی باید عضو سایت شوید
عضویتورود
۱۳۹۹/۳/۱۷ شنبه
(0)
(0)

فهرست برندگان قرعه‌کشی ايران خودرو منتشر شد + جزييات

فهرست برندگان قرعه‌کشی ايران خودرو منتشر شد + جزييات

پيشرانه – برندگان قرعهکشی ايران خودرو پس از برگزاری مراسمي رسمی در اين شرکت مشخص شدند و اين افراد بايد ظرف ۴۸ ساعت، وجه اعلامی را واريز کنند.

به گزارش وبسایت خبری «پیشرانه»، با به پايان رسيدن زمان ثبت نام براي خريد ۱۵ هزار خودرو شرکت ايران خودرو که در قالب طرحي مشترک با سايپا و به مناسبت عيدفطر عرضه شده بود، صبح روز شنبه ( ۱۷ خرداد) در محل اين گروه خودروسازي، ميان متقاضيان خودروهاي ارائه شده، قرعه کشي صورت گرفت و برندگان اين دور از پيشفروش خودرو مشخص شدند.

البته نام برندگان قرعهکشی ايران خودرو اعلام عمومي نشده و مسئولان اين شرکت از طريق مکانيزم اعلام شده، با برندگان تماس خواهند گرفت. در کنار آن، ايران خودرو فهرست کدپيگيري برندگان قرعه کشي را نيز منتشر کرده که افراد ثبت نام کننده ميتوانند با بررسي آن متوجه شوند که برنده خودرو شدهاند يا خير.

ايران خودرو همچنين اعلام کرده که  پس از مراسم قرعه کشی از طریق پیامک با فرد برنده تماس گرفته می شود و در صورت عدم تکمیل وجه توسط او تا ۴۸ ساعت، نفر جایگزین اعلام و با اون تماس گرفته می شود. فرشاد مقیمی، مدیرعامل ایران خودرو اعلام کرد که کدهای پیگیری را در سایت ایران خودرو اعلام می کند تا برنده های قرعه کشی بتوانند از طریق کد پیگیری خود، نتیجه قرعه کشی را مشاهده کنند. ولی برای تایید باز تا غروب( شنبه)  از طریق پیامک یا تلفن با برنده ها تماس گرفته می شود.

بر اساس اطلاعات ارائه شده، در اين دور از نام نويسي، مجموعا ۵.۵ ميليون نفر متقاضي خودرو ثبت نام کرده بودند که با تطبيق پيششرطها نام بيش از يک ميليون نفر از اين فهرست حذف شده و در نهايت قرعه کشي ميان چهار ميليون و ۳۶۰ هزار نفر برگزار شد. تمامی این افراد به سن قانونی رسیدهاند، گواهینامه رانندگی دارند، هیچ پلاک جاری به نام آنها ثبت نشده است و در مدت اخیر هیچ خریدی از خودروسازان انجام ندادهاند، افرادي بودند که اجازه ثبت نام در اين دور را داشتند.

بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوي ايران خودرو، در ثبت نام صورت گرفته، حدودا ۳۲۵ هزار نفر براي ۶۳۰ دستگاه رانا، دو ميليون و ۳۸۵ هزار نفر براي ۴۰۰۰ دستگاه پژو پارس، بيش از يک ميليون و ۵۰ هزار نفر براي ۶۳۷۰ دستگاه پژو۲۰۶ و حدود ۶۰۰ هزار نفر نيز براي پژو slx نام نويسي کرده بودند و در نهايت از اين تعداد برندگان قرعهکشي ايران خودرو، صاحب ۱۵ هزار دستگاه ماشين ميشوند.

خودرو برندگان قرعه کشي بناست ظرف سه ماه به آنها تحويل شود و سند اين خودروها براي يک سال در رهن ايران خودرو خواهد ماند و امکان فروش آنها وجود ندارد. در کنار آن برندگان قرعهکشي  دیگر نمیتوانند در سایر طرحهای فروش خودروسازان شرکت کنند.

 فهرست برندگان قرعه‌کشی ايران خودرو منتشر شد + جزييات

فهرست برندگان قرعه‌کشی ايران خودرو منتشر شد + جزييات

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
دنبال چه هستی؟
جستجو برای خریدجستجو برای اجارهدرخواست‌های خریددرخواست‌های اجاره